fbpx
Poznaj mnie lepiej

O MNIE

Firma powstała niedawno, bardzo spontanicznie i bez większego kalkulowania. W całości tworzona przez kobietę. Kobietę czerpiącą inspiracje z tego co mnie otacza. Postanowiłam zaopiekować się szkłem, które dla większości nie jest już potrzebne, gdyż zwyczajnie spełniło już swoją funkcję. Zainspirowały mnie butelki po winie.

Zainspirowały mnie butelki po winie. Winie, które potrafi być bardzo wykwintne i wyrafinowane w swoim smaku, ale też takie o którym chcemy zapomnieć. Dla mnie nie ma to znaczenia. Jego nutę zapachową i smakową zostawiamy do oceny prawdziwym koneserom i sommelierom.

The Owl Candle
The Owl Candle

MISJA

Mnie fascynuje szkło. To z niego czerpię inspiracje i to jemu właśnie postanowiłam poświęcić swoją uwagę. Jego różnorodność, struktura i odbijanie światła. To jak każda butelka choć wydawać się może taka sama, jest zupełnie inna i indywidualna. Odbija naturalnie światło w sposób delikatny i lekko stłumiony, a przy blasku ognia nadaje niezwykłego klimatu Twojej przestrzeni.

Czasem wystarczy otworzyć swój umysł, pozwolić mu tworzyć i obserwować zmiany. Udało nam się stworzyć zespół, którego kreatywność wykracza poza Twoja wyobraźnie. Do tego właśnie świata Cię zapraszam.

Ecodesign

WIZJA

Dzięki mojej wizji zwyczajne butelki po winie zamieniły się w naczynia rozświetlające ciemność. Zależało mi też na tym, żeby Twoje otoczenie było zdrowsze i mogło cieszyć się z ich blasku jak najdłużej, dlatego bez wahania wspólnie wybrałam wosk roślinny. To dzięki soi na wiele godzin będziesz delektować się połączeniem natury ze szkłem, któremu nadałyśmy wyjątkowy kształt. 

Dla firm Candle

Nieśmiało wkraczam w sferę ecodesign’u, już nie mogę się doczekać co jeszcze uda mi się dla Ciebie zrobić…

Proces

Tworzenia

The Owl Candle

Jak to tworzę?

Produkcja

Przedmiotem dla mnie najbardziej inspirującym stały się butelki po winie. Pozyskuję je z lokalnych winiarni i lokali gastronomicznych. Dzięki mojej inicjatywie zmniejszamy ich koszty związane z utylizacją odpadów szklanych. A ja dysponuję całą gamą różnorodnych form i kolorów szkła. Pozyskane butelki zostają odpowiednio oczyszczone z oryginalnych etykiet i po oznaczeniu linii cięcia przewiezione do warsztatu na kolejny proces.

butelki po winie

The Owl Candle


W waszych rękach...