fbpx
Oferta

Dla Firm

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana stałą współpracą z moją firmą, lub chcesz poznać moje inne wyjątkowe projekty, zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom i wykonać dla Ciebie coś co wyróżni Twoje wnętrze.

Moja firma nie ogranicza się tylko do sprzedaży detalicznej świec. Chętnie stworzyę dla Twojej firmy indywidualną ofertę, dzięki której zachwycisz innych swoja kreatywnością i indywidualnością. Moje produkty doskonale nadadzą się też do udekorowania Twoich restauracyjnych i domowych stołów, a przestrzeń wokół szybko nabierze nowoczesnego i ekologicznego charakteru. Świece doskonale komponują się z wystrojem sal weselnych w stylu Boho, oraz w loftowych wnętrzach.

  The Owl Candle

  O MNIE

  Przybliżę Ci kim jestem. Firmą, która powstała niedawno, bardzo spontanicznie i bez większego kalkulowania. W całości tworzona przez kobietę. Kobietę czerpiącą inspiracje z tego co mnie otacza. Postanowiłam zaopiekować się szkłem, które dla większości nie jest już potrzebne, gdyż zwyczajnie spełniło już swoją funkcję. Zainspirowały mnie butelki po winie. Winie, które potrafi być bardzo wykwintne i wyrafinowane w swoim smaku, ale też takie o którym chcemy zapomnieć.

  Dla nas nie ma to znaczenia…

  Czasem wystarczy otworzyć swój umysł, pozwolić mu tworzyć i obserwować zmiany. Udało mi się stworzyć zespół, którego kreatywność wykracza poza Twoja wyobraźnie. Do tego właśnie świata Cię zapraszam.

  Ecodesign

  WIZJA

  Dzięki mojej wizji zwyczajne butelki po winie zamieniły się w naczynia rozświetlające ciemność. Zależało mi też na tym, żeby Twoje otoczenie było zdrowsze i mogło cieszyć się z ich blasku jak najdłużej, dlatego bez wahania wspólnie wybrałam wosk roślinny. To dzięki soi na wiele godzin będziesz delektować się połączeniem natury ze szkłem, któremu nadałyśmy wyjątkowy kształt. 

  Dla firm Candle

  Nieśmiało wkraczam w sferę ecodesign’u, już nie mogę się doczekać co jeszcze uda mi się dla Ciebie zrobić…

  Proces

  Tworzenia

  Jak to tworzę?

  Produkcja

  Przedmiotem dla mnie najbardziej inspirującym stały się butelki po winie. Pozyskuję je z lokalnych winiarni i lokali gastronomicznych. Dzięki mojej inicjatywie zmniejszamy ich koszty związane z utylizacją odpadów szklanych. A ja dysponuję całą gamą różnorodnych form i kolorów szkła. Pozyskane butelki zostają odpowiednio oczyszczone z oryginalnych etykiet i po oznaczeniu linii cięcia przewiezione do warsztatu na kolejny proces.

  butelki po winie
  ŚWIECA SOJOWA

  ŚWIECA SOJOWA

  ŚWIECA SOJOWA W SZKLE RECYKLINGOWYM Mam dla Ciebie świece w całości wykonaną z naturalnych składników. To wegańska Świeca sojowa, całkowicie bezzapachowa. Dzięki kolorze szkła w odcieniach brązu i zieleni butelkowej świeci ciepłym i przytłumionym blaskiem. Wszystkie świece w całości są wykonana ręcznie, stąd każda jest wyjątkowa i nie znajdziesz dwóch takich samych. Świeca doskonale sprawdzi się w aranżacji gastronomicznej oraz event'owej jako dopełnienie aranżacji.

  The Owl Candle


  W waszych rękach...